reCaptcha - en to uk translation catalogue (132 entries)

en: reCaptcha Settings
uk: Налаштування reCaptcha

en: Settings
uk: Налаштування

en: reCaptcha Whitelist
uk: Білий список reCaptcha

en: Whitelist
uk: Білий список

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до Pro

en: Please wait until Google reCAPTCHA is loaded.
uk: Будь ласка, зачекайте, поки буде завантаженo Google reCAPTCHA.

en: Failed to load Google reCAPTCHA. Please check your internet connection and reload this page.
uk: Не вдалося завантажити Google reCAPTCHA. Будь ласка, перевірте підключення до Інтернету та оновіть цю сторінку.

en: Warning
uk: Увага

en: You are in the whitelist
uk: Ви знаходитесь в білому списку

en: Please enable JavaScript in your browser.
uk: Будь ласка, увімкніть JavaScript у вашому браузері.

en: This site is protected by reCAPTCHA and the Google
uk: Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються

en: Privacy Policy
uk: Політика конфіденційності

en:  and
uk:  та

en: Terms of Service
uk: Умови обслуговування

en:  apply.
uk:  Google.

en: To use reCaptcha you must get the keys from
uk: Щоб використовувати reCaptcha, вам необхідно отримати ключі з

en: here
uk: тут

en: and enter them on the
uk: і вставте їх у

en: plugin setting page
uk: сторінку налаштувань плагіну

en: Error
uk: Помилка

en: User response is missing.
uk: Відповідь користувача відсутня.

en: Secret Key is missing.
uk: Секретний ключ відсутній.

en: Secret Key is invalid.
uk: Секретний ключ некоректний.

en: Check your domain configurations
uk: Перевірте конфігурацію вашого домену

en: and enter it again
uk: і введіть його знову

en: User response is invalid
uk: Некоректна відповідь користувача

en: You have entered an incorrect reCAPTCHA value.
uk: Ви ввели невірне значення reCAPTCHA.

en: More than one reCAPTCHA has been found in the current form. Please remove all unnecessary reCAPTCHA fields to make it work properly.
uk: В поточній формі знайдено більш ніж один блок reCAPTCHA. Будь-ласка видаліть усі зайві блоки reCAPTCHA для коректної подальшої роботи.

en: reCaptcha v3 test failed
uk: Тест reCaptcha v3 не пройдений

en: Please submit "Test verification"
uk: Будь ласка, натисніть кнопку "Тестування перевірки"

en: Please complete the captcha and submit "Test verification"
uk: Будь ласка, заповніть капчу і натисніть кнопку "Тестування перевірки"

en: Test verification
uk: Тестування перевірки

en: The verification is successfully completed.
uk: Перевірка завершена успішно.

en: Support
uk: Техпідтримка

en: Misc
uk: Різне

en: Custom Code
uk: Користувацький код

en: License Key
uk: Ліцензійний ключ

en: Site Key
uk: Ключ сайту

en: Secret Key
uk: Секретний ключ

en: Version
uk: Версія

en: Invisible
uk: Невидима

en: Enter site key
uk: Введіть ключ сайту

en: WARNING: The captcha will not be displayed until you fill key fields.
uk: УВАГА: Капча не буде відображатись, поки ви не заповните поля з ключами.

en: Enter secret key
uk: Введіть секретний ключ

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Authentication
uk: Ідентифікація

en: Register your domain name with Google reCaptcha service and add the keys to the fields below.
uk: Зареєструйте свій веб-сайт за допомогою Google reCaptcha, щоб отримати необхідні API ключі та введіть їх нижче.

en: Get the API Keys
uk: Отримати API ключі

en: Test reCaptcha
uk: Тестування reCaptcha

en: General
uk: Загальне

en: reCaptcha Version
uk: Версія reCaptcha

en: Enable reCaptcha for
uk: Включити reCaptcha для

en: Close
uk: Закрити

en: Hide reCaptcha for
uk: Сховати ReCaptcha для

en: Hide reCaptcha Badge
uk: Сховати знак ReCaptcha

en: Enable to hide reCaptcha Badge for Version 3 and Invisble reCaptcha.
uk: Увімкніть, щоб приховати значок reCaptcha для версії 3 і Invisible reCaptcha.

en: Theme
uk: Тема

en: Light
uk: Свiтла

en: Dark
uk: Темна

en: Score
uk: Кількість очок

en: Set the minimum verification score from %s to %s (default is %s).
uk: Вкажіть граничне значення, при якому перевірка буде пройдена від %s до %s (за замовчуванням %s).

en: Use reCaptcha Globally
uk: Використовувати ReCaptcha глобально

en: Enable to use reCaptcha when Google is not accessible or blocked in your country.
uk: Увімкнути використання reCaptcha, коли Google недоступний або заблокований у вашій країні.

en: Whitelist Notification
uk: Повідомлення про знаходження у білому списку

en: This message will be displayed instead of the reCaptcha.
uk: Це повідомлення буде відображатися замість reCaptcha.

en: Advanced Protection
uk: Посилений захист

en: Enable to keep submit button disabled until reCaptcha is loaded (do not use this option if you see "Failed to load Google reCaptcha" message).
uk: Увімкніть, щоб кнопка підтвердження залишалася відключеною до тих пір, поки не буде завантажена reCaptcha (Не використовуйте цю опцію, якщо ви бачите повідомлення "Не вдалося завантажити Google reCaptcha").

en: Disabled Submit Button
uk: Відключена кнопка підтвердження

en: Enable to keep submit button disabled until user passes the reCaptcha test (for Version 2).
uk: Увімкніть, щоб кнопка відправки залишалася відключеною до тих пір, поки користувач не пройде тест reCaptcha (для версії 2).

en: reCaptcha version was changed. Please submit "Test reCaptcha" and regenerate Site and Secret keys if necessary.
uk: Версію reCaptcha було змінено. Будь ласка, натисніть "Тестування reCaptcha" та оновіть секретний ключ та ключ сайту, якщо це необхідно.

en: reCaptcha Shortcode
uk: Шорткод reCaptcha

en: Add reCaptcha to your posts or pages using the following shortcode:
uk: Додайте reCaptcha до своїх постів або сторінок за допомогою такого шорткоду:

en: Login form
uk: Форма логіну

en: Registration form
uk: Форма реєстрації

en: Reset password form
uk: Форма відновлення паролю

en: Comments form
uk: Форма коментарів

en: WordPress default
uk: Стандартних форм WordPress

en: External Plugins
uk: Зовнішні плагіни

en: Custom Forms
uk: Користувацькі форми

en: reCaptcha Plugin
uk: Плагін reCaptcha

en: Activate
uk: Активувати

en: Install Now
uk: Встановити зараз

en: Authentication failed.
uk: Помилка аутентифікації.

en: Click the BACK button on your browser and try again.
uk: Натисніть кнопку НАЗАД у браузері та спробуйте ще раз.

en: This options is available in Pro version of plugin
uk: Ця опція доступна в Pro версії плагіну

en: Allowed formats
uk: Доступні формати

en: Allowed separators for IPs: a comma
uk: Доступні роздільники для IP: кома

en: semicolon
uk: крапка з комою

en: ordinary space, tab, new line or carriage return.
uk: звичайній пробіл, табуляція, нова строка або повернення каретки.

en: Reason
uk: Причина

en: Allowed separators for reasons: a comma
uk: Доступні роздільники для причин: кома

en: tab, new line or carriage return.
uk: табуляція, нова строка або повернення каретки.

en: Jetpack Contact Form
uk: Контактна форма Jetpack

en: bbPress New Topic form
uk: Форма "Нова тема" плагіну bbPress

en: bbPress Reply form
uk: Форма "Відповісти" плагіну bbPress

en: BuddyPress Registration form
uk: Форма реєстрації плагіну BuddyPress

en: BuddyPress Comments form
uk: Форма коментарів плагіну BuddyPress

en: BuddyPress Add New Group form
uk: Форма "Додати нову групу" плагіну BuddyPress

en: WooCommerce Login form
uk: Форма логіну плагіна WooCommerce

en: WooCommerce Registration form
uk: Форма реєстрації плагіна WooCommerce

en: WooCommerce Reset password form
uk: Форма відновлення пароля плагіна WooCommerce

en: WooCommerce Checkout form
uk: Форма оформлення замовлення плагіна WooCommerce

en: wpForo Login form
uk: Форма логіну плагіна wpForo

en: wpForo Registration form
uk: Форма реєстрації плагина wpForo

en: wpForo New Topic form
uk: Форма нової теми плагіна wpForo

en: wpForo Reply form
uk: Форма відповіді плагина wpForo

en: Divi Contact Form
uk: Контактна форма плагіна Divi

en: Divi Login Form
uk: Форма логіну плагіна Divi

en: Size
uk: Розмір

en: Normal
uk: Нормальний

en: Compact
uk: Компактний

en: Language
uk: Мова

en: Enable to switch language automatically on multilingual website using the Multilanguage plugin.
uk: Увімкніть, щоб перемкнути мову автоматично на багатомовному сайті, використовуючи плагін Multilanguage.

en: Add New
uk: Додати

en: IP to whitelist
uk: IP до білого списку

en: My IP
uk: Мій IP

en: Allowed diapason
uk: Доступні діапазони

en: Add IP to whitelist
uk: Додати IP до білого списку

en: Search IP
uk: Шукати IP

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: No IP in the whitelist
uk: Список IP порожній

en: IP Address
uk: IP адреса

en: Date Added
uk: Дата додавання

en: Delete
uk: Видалити

en: IP added to the whitelist successfully.
uk: IP  успішно додано до білого списку.

en: Some errors occurred.
uk: Відбулися деякі помилки.

en: IP is already in the whitelist.
uk: IP вже знаходиться в білому списку.

en: Invalid IP. See allowed formats.
uk: Невірний IP. Дивіться доступні формати.

en: One IP was deleted successfully.
uk: Одну IP було видалено успішно.

en: You have not entered any IP.
uk: Ви не ввели жодного IP.

en: You have not entered any IP in to the search form.
uk: Ви не ввели ніякого значення у форму пошуку.

en: Search results for
uk: Результати пошуку для
